TJ Start Brno
oficiální stránky fotbalového klubu

Rozpis soutěží

MUŽI A-tým I.A.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina
výsledek
2. Neděle 8.8. 17:30 TJ Rajhradice - FC Soběšice 5:2
3. Neděle 15.8. 17:30 FC Soběšice - RAFK 1:2
4. Neděle 22.8. 16:30 Sokol Dobšice - FC Soběšice 1:1
5. Neděle 29.8. 17:00 FC Soběšice - TJ Čechie Zastávka 0:3
6. Neděle 5.9. 16:30 SK Slatina - FC Soběšice 1:1
7. Neděle 12.9. 16:30 FC Soběšice - FK Zbraslav 3:2
8. Neděle 19.9. 16:00 FK Kunštát - FC Soběšice 4:2
9. Neděle 26.9. 16:00 FC Soběšice - SK Vojkovice
10. Sobota 2.10. 15:30 FC Soběšice - AFK Tišnov
11. Sobota 9.10. 15:30 TJ Viktoria Želešice - FC Soběšice
12. Sobota 16.10. 15:00 FC Soběšice - SK Žebětín
13. Sobota 23.10. 11:30 FC Slovan Brno - FC Soběšice
1. Neděle 31.10. 14:00 FC Soběšice - TJ Novosedly

 

MUŽI B-tým II.třída Městský Přebor
kolo den datum hodina výsledek
4. Sobota 21.8. 17:00 FC Soběšice B - ČAFC 0:5
5. Neděle 29.8. 17:00 SK Jundrov - FC Soběšice B odl.
2. Středa 1.9. 17:30 FC Soběšice B - SK Tuřany B 1:3
6. Sobota 4.9. 16:30 FC Soběšice B - SK Líšeň C 1:3
7. Sobota 11.9. 16:30 FC Slovan Brno B - FC Soběšice B 0:4
8. Sobota 18.9. 16:00 FC Soběšice B - SK Obřany 0:2
9. Neděle 26.9. 15:30 Lokomotiva Brno - FC Soběšice B
10. Neděle 3.10. 15:30 TJ Start Brno B - FC Soběšice B
11. Neděle 10.10. 15:00 FC Soběšice B - SK Chrlice
12. Neděle 17.10. 14:30 FC Medlánky B - FC Soběšice B
13. Neděle 24.10. 14:30 FC Soběšice B - SK Řícmanice
1. Neděle 31.10. 14:30 SK Řečkovice - FC Soběšice B
3. Sobota 6.11. 14:00 Tatran St. Lískovec - FC Soběšice B

 

Dorost - starší Krajský Přebor JmKFS
kolo den datum hodina výsledek
2. Sobota 7.8. 10:00 FC Boskovice - FC Soběšice 2:3
3. Sobota 14.8. 15:15 FC Soběšice - FC Slovan Rosice 1:4
4. Sobota 21.8. 14:15 SK Vojkovice - FC Soběšice 3:2
5. Sobota 28.8. 14:45 FC Soběšice - FC Kuřim 0:10
6. Sobota 4.9. 10:00 Slatina/Slovan - FC Soběšice 1:2
7. Neděle 12.9. 14:15 FC Soběšice - FK Baník Dubňany/Mutěnice 5:5
8. Neděle 19.9. 14:15 FC Kyjov 1919 - FC Soběšice 1:3
9. Sobota 25.9. 13:45 FC Soběšice - Veselí n. Moravou/Strážnice
10. Neděle 3.10. 13:15 FC Soběšice - AFK Tišnov
11. Neděle 10.10. 10:00 Starý Lískovec/Bosonohy - FC Soběšice
12. Neděle 17.10. 12:45 FC Soběšice - FC Medlánky
13. Sobota 23.10. 10:00 Vyškov/Dědice - FC Soběšice
1. Sobota 30.10. 11:45 FC Soběšice - FC Ivančice
15. Neděle 7.11. 10:00 TJ Sokol Novosedly - FC Soběšice

 

Dorost - mladší Krajský Přebor JmKFS
kolo den datum hodina výsledek
2. Sobota 7.8. 12:15 FC Boskovice - FC Soběšice 14:1
3. Sobota 14.8. 17:30 FC Soběšice - FC Slovan Rosice 0:11
4. Sobota 21.8. 12:00 SK Vojkovice - FC Soběšice 3:5
5. Sobota 28.8. 17:00 FC Soběšice - FC Kuřim 1:14
6. Sobota 4.9. 12:15 Slatina/Slovan - FC Soběšice 9:0
7. Neděle 12.9. 16:30 FC Soběšice - FK Baník Dubňany/Mutěnice 4:7
8. Neděle 19.9. 16:30 FC Kyjov 1919 - FC Soběšice 2:7
9. Sobota 25.9. 16:00 FC Soběšice - Veselí n. Moravou/Strážnice
14. Úterý 28.9. 16:00 FC Soběšice - Ráječko/Rájec-Jestřebí
10. Neděle 3.10. 15:30 FC Soběšice - AFK Tišnov
11. Neděle 10.10. 12:15 Starý Lískovec/Bosonohy - FC Soběšice
12. Neděle 17.10. 15:00 FC Soběšice - FC Medlánky
13. Sobota 23.10. 12:15 Vyškov/Dědice - FC Soběšice
1. Sobota 30.10. 14:00 FC Soběšice - FC Ivančice

 

Žáci starší I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina výsledek
2. Sobota 21.8. 9:00 FC Soběšice - RDR Akademie 4:0
3. Sobota 28.8. 9:00 SK Chrlice - FC Soběšice 4:3
12. Úterý 31.8. 16:00 Žijeme Hrou - FC Soběšice 3:3
4. Sobota 4.9. 9:00 FC Soběšice - FK Blansko B 4:2
5. Neděle 12.9. 10:30 FC Svratka Brno B - FC Soběšice 4:1
6. Sobota 18.9. 9:00 TJ Start Brno - FC Soběšice 2:2
7. Sobota 25.9. 9:00 FC Soběšice - FKD
8. Sobota 2.10. 11:30 TJ Tatran Bohunice - FC Soběšice
9. Sobota 9.10. 9:00 FC Soběšice - TJ Tatran Rousínov
10. Sobota 16.10. 9:00 FC Medlánky - FC Soběšice
11. Sobota 23.10. 9:00 FC Soběšice - FK Znojmo
1. Sobota 30.10. 9:00 FC Dosta Bystrc - FC Soběšice
13. Sobota 6.11. 9:00 FC Soběšice - MFK Modřice

 

Žáci starší B-tým Okresní přebor skupina A
kolo den datum hodina výsledek
3. Sobota 28.8. 14:00 Líšeň U15B - FC Soběšice 11:1
4. Neděle 5.9. 12:30 FC Soběšice - Start Brno B 3:2
5. Sobota 11.9. 12:45 Tuřany/Prace - FC Soběšice 0:6
6. Neděle 19.9. 13:00 Řícmanice - FC Soběšice 2:4
7. Neděle 26.9. 13:00 FC Soběšice - Lokomotiva
2. Úterý 28.9. 11:00 FC Soběšice - Řečkovice
8. Sobota 2.10. 10:00 MS Brno - FC Soběšice
9. Sobota 9.10. 12:30 FC Soběšice - Bílovice/Obřany
10. Sobota 16.10. 9:00 Lískovec/Bosonohy - FC Soběšice
11. Sobota 23.10. 12:30 FC Soběšice - Nový Lískovec
1. Neděle 31.10. 10:30 Bystrc B - FC Soběšice

 

Žáci mladší I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina výsledek
2. Sobota 21.8. 10:45 FC Soběšice - RDR Akademie 6:1
3. Sobota 28.8. 10:45 SK Chrlice - FC Soběšice 5:2
12. Úterý 31.8. 17:45 Žijeme Hrou - FC Soběšice 4:2
4. Sobota 4.9. 10:45 FC Soběšice - FK Blansko B 3:1
5. Neděle 12.9. 9:00 FC Svratka Brno B - FC Soběšice 3:0
6. Sobota 18.9. 10:45 TJ Start Brno - FC Soběšice 3:4
7. Sobota 25.9. 10:45 FC Soběšice - FKD
8. Sobota 2.10. 10:00 TJ Tatran Bohunice - FC Soběšice
9. Sobota 9.10. 10:45 FC Soběšice - TJ Tatran Rousínov
10. Sobota 16.10. 10:45 FC Medlánky - FC Soběšice
11. Sobota 23.10. 10:45 FC Soběšice - FK Znojmo
1. Sobota 30.10. 10:45 FC Dosta Bystrc - FC Soběšice
13. Sobota 6.11. 10:45 FC Soběšice - MFK Modřice

 

Přípravka starší Okresní přebor skupina B
kolo den datum hodina výsledek
4. Pátek 3.9. 16:30 Soběšice - Bohunice B 0:23
5. Pátek 10.9. 16:00 Slatina - Soběšice 8:9
6. Pátek 17.9. 16:30 Soběšice - Slovan Brno 7:10
7. Neděle 26.9. 10:00 Řícmanice - Soběšice
8. Pátek 1.10. 16:00 Sparta Brno C - Soběšice
9. Pátek 8.10. 16:30 Soběšice - Líšeň U10A
2. Pátek 15.10. 16:00 Soběšice - Bystrc B
3. Pátek 22.10. 16:00 ČAFC - Soběšice
1. Neděle 31.10. 14:30 Svratka B - Soběšice

 

Přípravka mladší Okresní přebor skupina C
kolo den datum hodina výsledek
4. Pátek 3.9. 16:30 Soběšice - Start Brno B 15:13
5. Sobota 11.9. 10:30 Starý Lískovec - Soběšice 10:14
3. Úterý 14.9. 17:00 Žebětín - Soběšice 13:13
6. Pátek 17.9. 16:30 Soběšice - Bosonohy 2:29
7. Pátek 24.9. 16:30 Bystrc B - Soběšice
2. Úterý 28.9. 9:00 Soběšice - ČAFC
8. Pátek 1.10. 17:30 Líšeň U9 (dívky) - Soběšice
9. Pátek 8.10. 16:30 Soběšice - Bohunice B
10. Sobota 16.10. 11:45 Líšeň U8B - Soběšice
11. Pátek 22.10. 16:00 Soběšice - Obřany B
1. Pondělí 25.10. 16:00 Chrlice - Soběšice