TJ Start Brno
oficiální stránky fotbalového klubu

Rozpis soutěží

MUŽI A-tým I.A.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina
14. Sobota 19.3. 14:00 TJ Novosedly - FC Soběšice
15. Sobota 26.3. 14:00 FC Soběšice - Rajhradice
16. Sobota 2.4. 15:30 RAFK - FC Soběšice
17. Sobota 9.4. 15:30 FC Soběšice - Sokol Dobšice
18. Sobota 16.4. 16:00 TJ Čechie Zastávka - FC Soběšice
19. Sobota 23.4. 16:00 FC Soběšice - SK Slatina
20. Sobota 30.4. 16:30 FK Zbraslav - FC Soběšice
21. Sobota 7.5. 16:30 FC Soběšice - FK Kunštát
22. Sobota 14.5. 16:30 SK Vojkovice - FC Soběšice
23. Neděle 22.5. 17:00 AFK Tišnov - FC Soběšice
24. Sobota 28.5. 17:00 FC Soběšice - TJ Viktoria Želešice
25. Sobota 4.6. 17:00 SK Žebětín - FC Soběšice
26. Sobota 11.6. 17:00 FC Soběšice - FC Slovan Brno

 

MUŽI B-tým II.třída Městský Přebor
kolo den datum hodina
15. Neděle 27.3. 15:00 SK Tuřany B - FC Soběšice B
16. Neděle 3.4. 15:30 FC Soběšice B - Tatran Lískovec
17. Sobota 9.4. 15:30 ČAFC Brno - FC Soběšice B
18. Neděle 17.4. 16:00 FC Soběšice B - SK Jundrov
19. Neděle 24.4. 16:00 SK Líšeň C - FC Soběšice B
20. Neděle 1.5. 16:30 FC Soběšice B - FC Slovan Brno B
21. Sobota 7.5. 16:30 SK Obřany - FC Soběšice B
22. Neděle 15.5. 16:30 FC Soběšice B - Lokomotiva B
23. Sobota 21.5. 17:00 FC Soběšice B - TJ Start Brno B
24. Sobota 28.5. 17:00 SK Chrlice - FC Soběšice B
25. Neděle 5.6. 17:00 FC Soběšice B - FC Medlánky B
26. Středa 8.6. 17:30 FC Soběšice B - SK Řečkovice
27. Neděle 12.6. 16:00 SK Řícmanice - FC Soběšice B

 

Dorost - starší Krajský Přebor JmKFS
kolo den datum hodina
16. Neděle 20.3. 10:30 FC Ivančice - FC Soběšice
30. Pátek 25.3. 16:00 FC Soběšice - TJ Sokol Novosedly
18. Neděle 3.4. 10:00 FC Slovan Rosice - FC Soběšice
17. Úterý 5.4. 16:30 FC Soběšice - FC Boskovice
19. Neděle 10.4. 13:15 FC Soběšice - SK Vojkovice
20. Sobota 16.4. 15:00 FC Kuřim - FC Soběšice
21. Neděle 24.4. 13:45 FC Soběšice - SK Slatina/Slovan
22. Sobota 30.4. 10:00 Dubňany/Mutěnice - FC Soběšice
23. Neděle 8.5. 14:15 FC Soběšice - FC Kyjov 1919
24. Sobota 14.5. 14:15 Veselí n. Mor./Strážnice - FC Soběšice
25. Sobota 21.5. 14:45 AFK Tišnov - FC Soběšice
26. Neděle 29.5. 14:45 FC Soběšice - St. Lískovec/Bohunice
27. Neděle 5.6. 14:45 FC Medlánky - FC Soběšice
28. Neděle 12.6. 14:45 FC Soběšice - Vyškov/Dědice
29. Sobota 18.6. 13:45 Ráječko/Rájec - FC Soběšice

 

Dorost - mladší Krajský Přebor JmKFS
kolo den datum hodina
16. Neděle 20.3. 12:45 FC Ivančice - FC Soběšice
17. Neděle 27.3. 14:00 FC Soběšice - FC Boskovice
18. Neděle 3.4. 12:30 FC Slovan Rosice - FC Soběšice
19. Neděle 10.4. 15:30 FC Soběšice - SK Vojkovice
20. Sobota 16.4. 12:45 FC Kuřim - FC Soběšice
21. Neděle 24.4. 16:00 FC Soběšice - SK Slatina/Slovan
22. Sobota 30.4. 12:15 Dubňany/Mutěnice - FC Soběšice
23. Neděle 8.5. 16:30 FC Soběšice - FC Kyjov 1919
24. Sobota 14.5. 16:30 Veselí n. Mor./Strážnice - FC Soběšice
25. Sobota 21.5. 17:00 AFK Tišnov - FC Soběšice
26. Neděle 29.5. 17:00 FC Soběšice - St. Lískovec/Bohunice
30. Středa 1.6. 17:30 FC Soběšice - TJ Sokol Novosedly
27. Neděle 5.6. 17:00 FC Medlánky - FC Soběšice
28. Neděle 12.6. 17:00 FC Soběšice - Vyškov/Dědice
29. Sobota 18.6 16:00 Ráječko/Rájec - FC Soběšice

 

Žáci starší I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina
15. Sobota 26.3. 9:00 RDR Akademie - FC Soběšice
16. Sobota 2.4. 9:00 FC Soběšice - SK Chrlice
17. Sobota 9.4. 13:00 FK Blansko B - FC Soběšice
18. Úterý 12.4. 16:30 FC Soběšice - FC Svratka Brno B
19. Sobota 23.4. 9:00 FC Soběšice - TJ Start Brno
20. Sobota 30.4. 10:45 FK Drnovice - FC Soběšice
21. Sobota 7.5. 9:00 FC Soběšice - Tatran Bohunice
14. Úterý 10.5. 16:00 FC Soběšice - FC Dosta Bystrc
22. Neděle 15.5. 10:30 TJ Tatran Rousínov - FC Soběšice
23. Sobota 21.5. 9:00 FC Soběšice - FC Medlánky
24. Sobota 28.5. 10:45 FK Znojmo - FC Soběšice
25. Sobota 4.6. 9:00 FC Soběšice - Žijeme hrou/Kunštát
26. Sobota 11.6. 11:00 MFK Modřice - FC Soběšice

 

Žáci starší B-tým Okresní přebor skupina A
kolo den datum hodina
12. Sobota 2.4. 12:30 FC Soběšice B - FC Dosta Bystrc B
13. Neděle 10.4. 11:00 SK Řečkovice - FC Soběšice B
15. Neděle 24.4. 10:00 TJ Start Brno B - FC Soběšice B
16. Neděle 1.5. 10:30 FC Soběšice B - Tuřany/Prace
17. Sobota 7.5. 12:30 FC Soběšice B - SK Řícmanice
18. Pondělí 16.5. 17:00 Lokomotiva Brno - FC Soběšice B
19. Sobota 21.5. 12:30 FC Soběšice B - SK Moravská Slavia
20. Sobota 28.5. 15:00 Bílovice/Obřany - FC Soběšice B
14. Sobota 4.6. 12:30 FC Soběšice B - SK Líšeň U15 B
22. Neděle 12.6. 15:00 Nový Lískovec - FC Soběšice B
21. Sobota 18.6. 10:00 FC Soběšice B - St. Lískovec/Bosonohy

 

Žáci mladší I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina
15. Sobota 26.3. 10:45 RDR Akademie - FC Soběšice
16. Sobota 2.4. 10:45 FC Soběšice - SK Chrlice
17. Sobota 9.4. 14:45 FK Blansko B - FC Soběšice
18. Středa 13.4. 16:30 FC Soběšice - FC Svratka Brno B
19. Sobota 23.4. 10:45 FC Soběšice - TJ Start Brno
20. Sobota 30.4. 9:00 FK Drnovice - FC Soběšice
21. Sobota 7.5. 10:45 FC Soběšice - Tatran Bohunice
14. Úterý 10.5. 17:45 FC Soběšice - FC Dosta Bystrc
22. Neděle 15.5. 9:00 TJ Tatran Rousínov - FC Soběšice
23. Sobota 21.5. 10:45 FC Soběšice - FC Medlánky
24. Sobota 28.5. 9:00 FK Znojmo - FC Soběšice
25. Sobota 4.6. 10:45 FC Soběšice - Žijeme hrou/Kunštát
26. Sobota 11.6. 9:30 MFK Modřice - FC Soběšice

 

Přípravka starší Okresní přebor skupina B
kolo den datum hodina
11. Pátek 8.4. 16:30 FC Dosta Bystrc - FC Soběšice
13. Neděle 24.4. 11:30 Tatran Bohunice - FC Soběšice
14. Pátek 29.4. 16:30 FC Soběšice - SK Slatina
15. Pátek 6.5. 16:30 FC Slovan Brno - FC Soběšice
16. Pátek 13.5. 16:30 FC Soběšice - SK Řícmanice
17. Pátek 20.5. 16:30 FC Soběšice - FC Sparta Brno C
18. Neděle 29.5. 13:00 SK Líšeň U10 A - FC Soběšice
12. Pátek 3.6. 16:30 FC Soběšice - ČAFC Brno
10. Pátek 10.6. 16:30 FC Soběšice - FC Svratka Brno B

 

Přípravka mladší Okresní přebor skupina C
kolo den datum hodina
19. Pátek 8.4. 16:15 FC Soběšice - Líšeň U9 Dívky
13. Pátek 22.4. 16:15 ČAFC Brno - FC Soběšice
14. Pátek 29.4. 16:30 FC Soběšice - SK Žebětín
15. Pátek 6.5. 16:30 TJ Start Brno B - FC Soběšice
16. Pátek 13.5. 16:30 FC Soběšice - TJ Tatran St. Lískovec
17. Pátek 20.5. 18:00 FK SK Bosonohy - FC Soběšice
21. Středa 25.5. 17:00 FC Soběšice - SK Líšeň U8 B
18. Pátek 27.5. 17:00 FC Soběšice - FC Dosta Bystrc B
22. Úterý 31.5. 16:30 SK Obřany- FC Soběšice
12. Pátek 3.6. 17:00 FC Soběšice - SK Chrlice
20. Neděle 12.6. 15:00 TJ Tatran Bohunice B - FC Soběšice